Strona główna

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

felgi audi 80 audi sklep audi Tarcze, hamulce radio LED
Sklep alufelgi Express Parts Regeneracja Motostacja.pl Układy hamulcowe Hustla Online Sklepledowy.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
[b4 ABK] Czy podejdzie skrzynia TPC z A4?  
Autor Wiadomość
pietrusek1 
Audi 80 Maniak

Silnik: ABK
Typ: B4
Nadwozie: Sedan
Posty tech.: 60
Miasto/Region: Szydłowiec

Wysłany: 2010-04-12, 14:12   [b4 ABK] Czy podejdzie skrzynia TPC z A4?

Witam, w mojej starej skrzyni szumi mechanizm roznicowy chcialem zmienic skrzynie ale nie jest tak latwo znalezc skrzynie CDY, w zwiazku z tym mam pytanie moze sie ktos orientuje czy podejdzie taka skrzynia z A4 o oznaczeniu TPC czy jej przelozenia beda podobne?Dzieki

Na przyszłość proszę stosować tagi oraz tytułować wątki zgodnie z regulaminem (aby tytuł wątku streszczał istotę problemu).

Proszę stosować polskie znaki w postach.

Zapoznaj się z regulaminem i zasadami tytułowania wątków.

Audi Fan
Nowy Klubowicz

Silnik: ACE
Imie: Hannibal
Dolaczyl: 30 Paz 2013
Miasto/Region: Audi80
rudson28 
Audi 80 Fan

Silnik: ABT
Imię: Bartek
Posty tech.: 43

1992 Audi 80 B4
Wysłany: 2010-04-26, 19:39   

Mam identycznie ten sam problem i chciałbym wiedzieć jak rozwiązałeś swój ja znalazłem skrzynie od A4 1,6 silnik tylko nie mam jeszcze oznaczenia ;d jutro może będę miał oznaczenie, bo wizualnie wygląda podobnie;d

Ogólnie jeżeli ktoś zmieniał tą skrzynie biegów i wkładał inna niż: CDY, CCE,CGT, nawet z innego modelu to niech się pochwali jaką wsadził i jak jeździ?

pietrusek1, Ty masz ww danych że masz silnik ABK a skrzynia CDY jest z silnika ABT to znaczy że pasuje bez problemów?

Audi Fan
Nowy Klubowicz

pietrusek1 
Audi 80 Maniak

Silnik: ABK
Posty tech.: 60
Miasto/Region: Szydłowiec

Wysłany: 2010-04-26, 20:06   

Witam znalazlem skrzynie CDY i nie bawilem sie z dopasowywaniem i martwieniem ze cos bedzie nie tak, mialem kupic skrzynia CDY na allegro od A4 z anglika ale sprzedajacy sie ociagal z przesylka i znalazlem u siebie w okolicy. TAk naprawde to moja stara skrzynia to CCF ale chcialem ja wymienic na szybsza aby bylo ciszej w aucie przy wiekszych przedkosciach. Kupilem CDY na szrocie i wyl mechanizm roznicowy musialem szybko znalezc inna ale tez CDY i oddac ta wyjaca, udala sie w przeciagu tygodnia znalezc skrzynie tez na szrocie ale innym i wymienilem. Podaj oznaczenie swojej skrzyni bo ta z audi 1.6 moze byc wolna skrzynia i bedziesz mial wieksze obroty a mniejsza predkosc w stosunku do obecnej skrzyni. Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-04-26, 21:13 ]
Skrzynie CDY, CCE, CCF, oraz inne pasuja ale maja rozne przelozenia ewentualnie maja inne flansze na przeguby wewnetrzne wiaze sie to z wymiana wlasnie albo flansz albo przegubow, ja mialem rok temu wymieniane przeguby na LOBRO wiec nie chcialem ich zmieniac. Za moja CCF wlozylem CDY i wszystko pasowalo obudowa taka sama tylko przelozenia inne a co za tym idzie predkosc. Rodzaje skrzyn i przelozen sa na forum.

rudson28 
Audi 80 Fan

Silnik: ABT
Imię: Bartek
Posty tech.: 43

1992 Audi 80 B4
Wysłany: 2010-04-26, 20:26   

Sory że tak późno.
Wiec skrzynia DWG (A4 1,6) podejdzie do silnika ABT ?

[ Dodano: 2010-05-14, 17:54 ]
Sam sobie odpowię bo zaryzykowałem i skrzynia pasuje trzeba tylko przekręcić osłone żeby była z dołu i ominąć 2 śruby bo jest inny rozmiar <ok>

Audi Fan
Nowy Klubowicz

Odpowiedz do tematu