Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 AAZ] Szyberdach oraz przełączniki

ODPOWIEDZ
Rayleigh
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:48
Lokalizacja: Warm-maz

[B4 AAZ] Szyberdach oraz przełączniki

Post autor: Rayleigh » 22 sie 2017, 21:59

witam, wiekszosc z was pewnie kojarzy tą wiązkę trzech przewodów (2 cienkie po bokach i jeden grubszy) ktore idą do silnika szyberdachu i lampek. I tutaj rodzi się moje pytanie. Czy w tym grubszym przewodzie i w jednym z tych dwóch cienkich powinien byc plus? obecnie aby silnik szyberdachu działał to podłączylem omijaka ale wiadomo troszke niebezpiecznie i srednio sie czuje z tym ze mam to podlączone w taki sposob...2) czy moze miec to związek z tym, że włączniki od lampek źle funkcjonują? tzn: O - wyłączone, I - wyłączone, otwarte drzwi - włączone. Tylko ze nawet gdy mam zamknięte to i tak tylko tym mogę włączyć lampkę. ogolnie to ktos od kogo pewnie kupilem ten wózek to juz tam sie badzial w kablach bo polowe z tego ogarnąlem ale nie moge sobie jakos z tym poradzic. Szukalem gdzies skad ta wiązka 3 kabli idzie ale dotarlem do tablicy bezpiecznikow a tam tyle kabli ze wzrokowo tego nie idzie ogarnąć gdzie to dalej idzie. pomocy piwoa80

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8387
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:24
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Jarewa » 22 sie 2017, 22:37

:) W jednym cienkim jest stały plus a jeden masa po otwarciu dzwi czy tam od pompki centralnego sygnał masowy do zapalania lampki.

Wiazka łączy się z wiązką centralnego zamka. Bezpiecznik lampki to też bezpiecznik centralnego zamka.

Albo odpięta wtyczka albo coś, a działa centralny?? działa światełko?

Rayleigh
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:48
Lokalizacja: Warm-maz

Post autor: Rayleigh » 25 sie 2017, 22:36

Nie mam centralnego zamka :D więc moze byc, że gdzies czujnik od ktorys z drzwi nie przekazuje napięcia?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga