Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 all]Mokra podłoga

ODPOWIEDZ
dobry1207
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 15
Rejestracja: 23 paź 2009, 09:32

[80 all]Mokra podłoga

Post autor: dobry1207 » 08 sie 2011, 20:37

Witam,

aktualnie mam problem z wodą....

Mianowicie z prawej strony pod nogami pasażerów z przodu i z tyłu jest dosłownie kałuża którą wylewam kubeczkiem plastikowym po deszczowej nocy.

Czytałem aby sprawdzić kanały odprowadzenia wody szyberdachu lub mogą cieknąć uszczelki szyby przedniej .

Mam pytanie jak dokładnie to sprawdzić?

Jestem laikiem ale jak oddam do warsztatu to pewnie będą musieli rozbierać połowe samochodu za co nie chce płacić.

Dlatego czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie skąd , gdzie , i gdzie sie kończą przewody odprowadzające wode z zybera , jakto sprawdzić i jak sprawdzic szczelność szyby .

Chyba że jakieś inne pomysły ktoś ma?

P.S podsufitki nie ma już jakby co
Dzieki za pomoc

Awatar użytkownika
kojak85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 607
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:54
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: kojak85 » 08 sie 2011, 21:41

Polej auto mocno po szybie i dachu i zobaczysz. Fotele masz suche? Osobiście przerabiałem problem z uszczelnieniem szyby przedniej. Zalewało mi aż fotele - szczególnie kierowcy. W skrajnym przypadku ciężko było jechać w deszczu. Przeciekał jak stary autosan.
Sprzedam nowe tulejki wózka, listwa w zderzak bez halogenu prawa, pompa wtryskowa bez nastawnika, tuleja belki tylnej LEM, zaciski hamulcowe. Kontakt PW.

Awatar użytkownika
KoralB3
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2420
Rejestracja: 23 mar 2010, 15:20
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KoralB3 » 08 sie 2011, 21:46

dobry1207, ja miałem potop od lewej strony zalewało mi kierowce i pasażera . lałem wode po uszczelkach jak głupi .. wymieniłem uszczelki co się okazało ? wziąłem myjke ciśnieniową i lałem wszędzie okazało się że leci przelotka maski . Ale jeżeli chodzi o pasażera to może nagrzewnica ? ? co do szyberdachu to kanaliki wychodzą chyba drzwiami ale nie jestem pewien ..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga