Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Czarna w czerwonym jedzie na..białym! Nowa fela s.1 !

Prezentacja w/w od 1991 do 1996.
Awatar użytkownika
EwelinaCzarna
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 720
Rejestracja: 09 sty 2008, 18:47
Lokalizacja: Lublin

Czarna w czerwonym jedzie na..białym! Nowa fela s.1 !

Post autor: EwelinaCzarna » 23 sty 2008, 22:51

Chcę wam przedstawić moją niunię - moje oczko w głowie :)

Aa wiec moją czerwoniutką B4 80 :)
Niunia ma swoje latka bo to 91 rocznik, 2.0 w benzynce i zagazowana, z silnikiem typu ABT, zwykłe 4 cylindry, na jednopunktowym wtrysku, 90 kucyków ..


Troszke już nią przejeździłam.. Na samym początku użytkowania miałam nie przyjemna przygodę, kiedy w drodze powrotnej z Wawy prawie drzewo na maske mi spadło ;/ niestety do lamp dosięgło wiec mam zamienniki, zderzak popękał.. Na szczęście na masce zostało tylko malenkie wgniecionko wielkości 2/3 malego palca i mały odprysk na lakierze .. Poza tym dopatrzyłam sie, że prawe tylnie drzwi były robione.. Nic poza tym nie zostało stwierdzone..


jedne z pierwszych fotek niuni .. LUTY 2007
Niestety wtedy jeszcze auto dzielilam razem z rodzicami, więc nie mogłam nic z nim zrobić, bo tato miał 'ale' .. :-/
Obrazek Obrazek

PAŹDZIERNIK 2007 - umowa z ojcem o spłacie samochodu no i pierwsze maleńkie mody <ok>
na początek z klapy poszły znaczki i 'płomienie' :mrgreen: z blotników
Obrazek

MARZEC 2008

Mała zmiana - nowy gril.. co wy na to?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

MAJ 2008

Przyszła wiosna, zakwitły kwiaty, mocniej zaświeciło słońce i takie tam, jednak moja gwiazda jakoś w tym wszystkim przygasła.. Powód? Uwidoczniły się rysy, zadrapania, których przybyło po zimie i zmatowiały lakier.. Całość wyglądała mało estetycznie :-/ dlatego postanowiłam odświeżyć diabła
Tak było już w połowie roboty..
Obrazek
A to już efekt końcowy po 4.5h polerki + 3h woskowania..
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

CZERWIEC 2008
Tym razem ja postanowiłam pojeździć na mandacie..Zobaczymy ile mam szczęścia w tym życiu..Mianowicie wyposażyłam się w led white pod tablice rejestracyjną oraz w światła pozycyjne.Chcąc inaczej oświetlić również i środek niuni,została zakupiona diodówka w lampkę sufitówkę..W boki niestety nie,powodu nie będę opisywała bo to za dużo wyjaśniania.. Dodatkowo zakupiłam ledy pod zegary bo to "marchewkowe pole" jak to nazwał bardzo fajnie Duo, troszkę się unudziło..Teraz będzie świecić piękną czerwienią 8-) I tak w pozycjach,pod tablicą i sufitówka już swieci..Zegary narazie wyjęte, gdyż stanął mi licznik :-/ zatrzymał się na magicznej liczbie 199,999 i stoi.. :roll: I tak ledy założyłam, ale reszta w proszku..I powiem wam dziwne uczucie jeździć z taką wielką czarną dziurą przed sobą ;-) Kto tak jeździł to wie heheh..

ObrazekObrazek Obrazek

sesja wiosenno - letnia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

PAŹDZIERNIK 2008

Ehh...
Niestety.. Tym razem padło na mnie.. Wczoraj wracając z Zamościa panowie z suszarką i lizaczkiem w lapkach zlapali Czarniutkie no i heja..
Zaczęła się litania : "dozwolona prędkosć na terenie zabudowanym przed godz 23 wynosi 50km/h (mnie złapali dokładnie o 22.55) pani jechała 73km/h więc poproszę dowód rejestracyjny, prawo jazdy oraz dowód osobisty i zapraszam do radiowozu.."
Nie sprzeczając sie zrobilam co pan prosił no ale przypomniało się mu i poprosił o włączenie świateł pozycyjnych no i zonk :shock: Oczywiście w pozycjach mam białe ledy, więc jak wiecie swiecą tak troszkę na błękitno.. Podświetlenie tablicy to samo.. :shock:
Panowie powiedzieli, że powinni zatrzymać dowód za brak stosownego oświetlenia pojazdu, jednak jeśli sprawdzą, ze nie bylam karana, nie mam punktów itp to przymkną na to oko (oczywiście musiałam obiecać, że jak dojadę do domu, to zmienie żarówki)
Najlepsze bylo jak pan policjant kazał mi zobaczyc jak u niego świeci podswietlenie tablicy i pozycje no i co się okazało :?: Że niestety panowie policjanci nie maja wogóle oświetlenia :mrgreen: Więc delikatnie ich wyśmiałam, :mrgreen:
po tym zobaczyli klubową wlepę na szybie zaczęli ze mna gadać, czy jestem tym klubie itp itd ..
Po sprawdzeniu wszystkiego powiedzieli, że z uwagi na to , ze nie spotkali jeszcze kobiety - fanki samochodów a zwłaszcza AUDI, oddaja dowód i proszą o zmianę oświetlenia bo nastepnym razem nie będzie przeproś..
Więc tym razem dzięki klubowi i dobrej woli misiaków dowód ( + mandat + punkty karne ) zostały ze mną... ...
Poza tym misiaki nie odróżniają B4 od A4 ;]

październik CD ..

Mój braciszek zrobił mi oto taki mały prezent .. Tlumnik WM sport
Obrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek

pięknie buczy :mrgreen: link do zassania niżej

http://rapidshare.com/files/224282182/HPIM7508.AVI

W KOŃCU ALU :!:

I kilka fotek niuni na alu.. Wybrałam ten wzór, ponieważ najbardziej go sobie upodobalam, jakoś najbardziej mi pasują do B4.. Standard to standard ale wkoncu alu a nie aludekle :-P

ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek

:oops: sorry za dwie takie same foty :oops:

GRUDZIEŃ 2008 <mikolaj>

Moja niunia pod choinkę dostała nowe łączniki stabilizatorów, tulejki wahacza, tuleje tylniej belki, górne mocowania mcphersonów, klocki hamulcowe, przewód kolektora ssącego i całą listę nowych części, ktore niestety były już tak wyeksploatowane, że masakra :-/
Poprzedni właściciel zamiast wymienić przewód to brał go na silikon i taśmę izolacyjną :evil: :evil: :evil: Przez co mi narobił sporo zamieszania..
Troszkę kaski w to poszło, dwa dni nie miałam niuni ale się opłacało.. Nic nie puka, nic nie stuka :mrgreen: Aby amory ehh.. na wiosnę idą bielsteiny b4 ..
To chyba na tyle . Pozdrawiam ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

jak sami widzicie, niektóre części wyglądają masakrycznie :-/ I amory.. ehh.. przód monroe a tył kayaby zakładane w listopadzie 2008 roku.. - a wyglądają jakby miały conajmniej dwa lata wiecej.. Nie wiem, może taka serię trafiłam.. w każdym razie na wiosnę ida bielstein b4

13 STYCZEŃ 2009

Kilka pamiątkowych zdjęć z calej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z udziałem audi&vw i finału (serducha) <ok> do tego filmik <piwo>
W sumie 101 autek spod znaku audi & vw (liczę także karetkę spod znaku vw) <ok>

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

oraz filmik finałowy naszej akcji - światełko do nieba <ok>
dzieki wszystkim za cos tak wspanialego :mrgreen:



STYCZEŃ CD ..

Korzystając z pieknej pogody postanowiłam zrobić małą sesyjkę mojej czerwoniutkiej miłości :mrgreen:
Niunia wróciła na stalówki i aludekle, bo szkoda było niszczyć alu .. Niestety nie stać mnie biednej studentki na kolejny komplet by na zimę zarzucić, zwłaszcza, że pod swoimi skrzydłami mam jeszcze quattrówke..
Ale.. Byle do wiosny <ok>

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

cd..

mały prezent za ponad 100PLN ..
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

tak pieszczę niunię zimą :mrgreen: musi być ręcznie, automatycznym myjkom nie ufam..
a wiosną i latem to wszystko wlasnymi lapkami <piwo>

ObrazekObrazekObrazek

no i klubowy akcent.. po tym mnie na drodze raczej nie poznacie.. no ale cóż.. ;-)
Obrazek

LUTY 2009

Kolejny mały prezent dla lilowozu - nowiutki oryginalny kluczyk

ObrazekObrazekObrazek




Prezent od mojej kochanej drugiej połóweczki <lol>

Co można podarować na walentynki swojej kobiecie - maniaczce audi? Haaa felgi :mrgreen:
Co najlepsze prezent nie doczekał do 14 lutego - od razu musiala być przymiarka nowego felunku ;-)

Tak więc felgi 16 magnezowe D&W
przód 7.5 cala opona 205/50/16
tył 9 cali opona 225/45/16

jakość fotek pozostawia wiele do życzenia.. robione dwie godziny temu w kiepskich warunkach atmosferycznych, kiepskim sprzętem.. no ale są <ok>
na wiosnę to dopiero będzie sesja <piwo>

Aaaa i jeszcze coś .. jakby ktoś chciał zacząć śpiewkę, że gleba by się przydała to od razu mówię : gleby nie było nie ma i nie będzie <piwo>
koniec w tym temacie :mrgreen:

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

p.s. dziękuję ..

MARZEC 2009

Potrzebuje pomocy, bo już moja wyobraźnia siada..
Na początku marca zaczęło 'ciągnąć' lilowoza dziwnie w prawo.. Przy skręcie w lewo muszę przytrzymać obiema rękami kiere, tak jakby bez wspomagania było, jak w prawo to i paluszkiem, bo sama skręca.. I tak jadąc po prostej drodze puszczam kierownicę a ta delikatnie odbija w prawo (tak jakby była źle o jeden ząbek przestawiona) .. Bylam już na ustawieniach konta pochylenia kół, na ustawieniu zbieżności, w ogóle geometrię zrobiłam i kur*cze ciągle to samo .. <buu>
Co jest? Przychodzi mi na myśl dziwna teoria aczkolwiek nie wiem czy słuszna.. Możliwe że jest coś z bieżnikami w dwu letnich oponach? Tzn, ze np różnią się dość znacząco i to jakoś wpływa na tą całą sytuację ? Bo ja już nie wiem .. <osohozi>
A nie chcę zakładać tematu w technicznym, mam nadzieję, ze to nie będzie przeszkadzało moderatorom ..

13 marzec 2009 - jak pech to pech .. :-/

prosta akcja - duży market + dziadek za kierownicą = no właśnie .. <buu>
niby nic sie nie stalo (szczęście w nieszczęściu) ale i tak mnie dziadek wnerwił - najlepsze bylo tłumaczenie - przeciez nic się nie stało, to nie jest nowy samochód i dwa najlepsze: 'weźmie pani pastą do butów przetrze i nic nie bedzie widać' oraz :'jest taka specjalna pasta, która się nakładna, zeby roztopila plastik i da sie to wygładzić' ..
Brak słów.. <buu> Obrazek

ObrazekObrazek

kwiecień / maj 2009 sesja na alu i w końcu ringi hahahaha <piwo>

Całą zimę czekały grzecznie - teraz już toczą się na lilowozie <lol>
Wiem wiem, że od razu pójdzie fala - buuu nie ma gleby nie pasuje, że to, że tamto.. Oświadczam po raz setny - gleby nie będzie ;-) Od razu też powiem, że przód delikatnie stoi wyżej bo założyłam sobie dystanse pod sprężyny - może to nie wygląda, ale chciałam troszkę ją usztywnić.
A i na reszcie założyłam sobie ringi na zegary hahahaahha <piwo>

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

aaaa i wlepa <piwo>

Obrazek

MAJ 2009 - Sound Of Tuning - promocja klubu :mrgreen:


Moje dwie niunie, oraz 2 niunie kolegów z VW, miały zaszczyt promować Lubelski Klub Audi (przy okazji PKA80) <ok> oraz majówkę w Ułężu pod Rykami ..
A oto krótka, fotograficzna relacja z tego dnia ..

ObrazekObrazekObrazekObrazek

21 CZERWIEC 2009

Kilka zdjęć z sesji pt 'Kilkanaście centymetrów ponad chodnikami' .. Z okazji nowo otwartego centrum i parkingu na dachu - co mnie najbardziej interesowało <piwo>
Lał deszcz bo lał, no cóż, jednak sesja była zaplanowana, szybkie zdjęcia i w nogi :mrgreen:

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
No i zmoknięta ale szczęśliwa i dumna ze swoich maleństw właścicielka <piwo>
Obrazek

SIERPIEŃ 2009

Przyszła pora na zmianę kiery .. Zawsze taką chciałam i w końcu mam ! <piwo>

Obrazek

patrząc na to stare zdjęcie myślę, że zmiana jak najbardziej pozytywna ..

Obrazek

Przy okazji kilka fot z sesji letniej

ObrazekObrazekObrazekObrazek <lol>

GRUDZIEŃ 2009 MIKOŁAJKI DLA DZIECI .. JESZCZE Z eSą ..

ObrazekObrazekObrazekObrazek

STYCZEŃ WOŚP 2010

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

STYCZEŃ cd - I KIEDY MYŚLISZ, ŻE ZIMA NICZYM CIĘ JUŻ NIE ZASKOCZY ..

Przez pana z miśka i mondeo siedziałam w zaspie ponad 2 h .. a później to juz i pług się zakopał .. i amen ..

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

6 LUTY 2010 - świętowanie V urodzin klubu - tor Lublin - krótka prezentacja 90tki

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

służba porządkowa :mrgreen: no quattro no change <ok>

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

WALENTYNKI 2010 :mrgreen: Blenda <urodziny>

Jak zmienię jeszcze lampy to myślę, że efekt będzie jeszcze lepszy .. Póki co cieszy to co jest <piwo>

ObrazekObrazekObrazek

MAJ 2010 Wyświetlacz, colorki i .... rowerzysta

Zaczynając od mniej ciekawej rzeczy .. mianowicie po wypadku z rowerzystą Lili straciła prawe lusterko, została porysowana, na dolnych prawych drzwiach ma duuużą krechę :cry: pewnie od pedała z roweru a na tylnych drzwiach ma wgniorke albo od rączki albo nie wiem od czego ale jest .. :cry: i to mnie strasznie wku.... denerwuje ...
A jak to się stało? Szybka akcja.. Gość jechał z dość dużej górki rowerem po głównej, ja chciałam włączyć się do ruchu, więc stałam grzecznie i przepuszczałam wszystkie pojazdy .. kiedy to patrzyłam lewa prawa czy już nic nie jedzie, wtedy usłyszałam tylko krzyk i bum .. <osohozi> i już gość leżał na lilowozie <buu> no i po sprawie ..

Przejdźmy teraz do nieco milszej sprawy a więc do wyświetlacza .. :mrgreen: I od razu podziękowania dla Miodka za załatwienie go <piwo>
Rozpisywać się chyba nie będę - podłączone, wszystko działa i pokazuje jak się należy więc jest oki <lol>

ObrazekObrazekObrazek

kolejną rzeczą która zagościła w Lilce są lampy od colour edition .. wyrwane dosłownie spod ziemi <piwo> za sprawą mojej drugiej połówki .. ja szukałam dniami i nocami, straciłam nadzieję a on nie .. no i trafił .. wisiały na allegro w cenie normalnych lamp <piwo> No i są .. póki co daje szybkie foto podglądowe .. Niedługo więcej ..

ObrazekObrazekObrazek

Czerwiec 2010 - zespolone lampki + kierunki + halogeny + pożegnanie z czarną dziurą <piwo>

A to zapowiedź tego co już zostało zrobione .. Zdjęcia już niedługo .. <lol>

pierwsze foto szpiegowskie <piwo>

Obrazek

Listopad 2010 - nowe foty, przyszłe plany ..

Już jakiś czas jeżdżę z nowym frontem, ale jakoś nie było okazji nawet fotek zrobić i wstawić.. Więc teraz to robię.. Najbliższe plany to zmiana przedniego zderzaka, ale to juz chyba po zimie..

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

i foty Lilki ze swoją nową siostrą - 90 2.3 20V of kors in quattro <piwo>

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

CZERWIEC 2012 - fele i środeczek

Poki co zaczynamy od fel, ktore wróciły od malowania. Kolor najbardziej optymalny, wybrany bez kombinowania i git. Fela r17, profil opon jeszcze nieznany :P

ObrazekObrazekObrazek

na szybko foto z telefonu
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 17:15 przez EwelinaCzarna, łącznie zmieniany 60 razy.
LILI - B4 2.0 ABT
https://audi80.pl/viewtopic.php?t=12059

S4/C4 2.2 turbo quattro :D :D :D

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki,gdy stojąc rankiem przed nim,boisz się go otworzyć" - Walter Röhl

Awatar użytkownika
duo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4071
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:29
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: duo » 23 sty 2008, 22:55

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: miałem przyjemnośc na żywo .. wszystkie panie są prześliczne <skrzypce>

Awatar użytkownika
Bastek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2170
Rejestracja: 04 paź 2007, 19:51
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bastek » 23 sty 2008, 23:11

duo pisze::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: miałem przyjemnośc na żywo .. wszystkie panie są prześliczne <skrzypce>
Śmiem twierdzić, że właścicielka jest śliczniejsza, chociaż audiczce też niczego nie brakuje ;-)
Audi, przegub, jakiej firmy?
- soczewki;
- zderzak przód coupe;
- zderzak tył S2;
- TRESER lights;
- AZEV A porsche edition;
- springi -40mm JAMEX progressive


Długie proste są dla szybkich samochodów.
Ciasne zakręty są dla szybkich kierowców.

Awatar użytkownika
oli 2.8 v6
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 79
Rejestracja: 12 sie 2007, 16:31
Lokalizacja: Łuków

Post autor: oli 2.8 v6 » 23 sty 2008, 23:22

nie no fura spoko ładniutka jeszcze jak by obok było foto właścicielki to by był ful opcja zakładam że autko przygasa nieco ;-) gdy stoii przy nim panienka <ok>
POZDRO!!!prosto z ŁUKOWA dla wszystkich "AUDIMANIAKÓW" Obrazek

Awatar użytkownika
EwelinaCzarna
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 720
Rejestracja: 09 sty 2008, 18:47
Lokalizacja: Lublin

Post autor: EwelinaCzarna » 23 sty 2008, 23:40

oli 2.8 v6 pisze:nie no fura spoko ładniutka jeszcze jak by obok było foto właścicielki to by był ful opcja zakładam że autko przygasa nieco gdy stoii przy nim panienka
heh no wiesz.. jest full opcja tak się składa :) ;-) chyba dokladnie nie patrzyłeś :) jestem i ja tam (niestety) :) ;-)

[ Dodano: 2008-01-23, 23:41 ]
hehe mam Cię!! Widać jak dokładnie patrzysz :-P
LILI - B4 2.0 ABT
https://audi80.pl/viewtopic.php?t=12059

S4/C4 2.2 turbo quattro :D :D :D

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki,gdy stojąc rankiem przed nim,boisz się go otworzyć" - Walter Röhl

Awatar użytkownika
karolpinkii
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 167
Rejestracja: 17 cze 2007, 19:24
Lokalizacja: Żukowo

Post autor: karolpinkii » 23 sty 2008, 23:45

Bastek pisze:Śmiem twierdzić, że właścicielka jest śliczniejsza, chociaż audiczce też niczego nie brakuje
_________________
Zgadzam sie w pełni obydwie panie sa śliczne :-)
Audi Competition , zapraszam do oceny https://audi80.pl/viewtopic.php?t=7189

Awatar użytkownika
Metal
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1031
Rejestracja: 17 lip 2007, 00:03
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Metal » 24 sty 2008, 01:55

No wiec tutaj też napisze ze masz sliczne auto :) zapraszam do siebie :-P

Awatar użytkownika
Daniello85
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 793
Rejestracja: 06 mar 2007, 10:27
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Daniello85 » 24 sty 2008, 02:21

no super audi i druga rodzicow tez ładniutka

Awatar użytkownika
ziemor
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1456
Rejestracja: 12 paź 2007, 00:19
Lokalizacja: Bielsko

Re: moja b4

Post autor: ziemor » 24 sty 2008, 05:31

EwelinaCzarna pisze:marzę oo tym, żeby wznowili produkcje B4 :)
Ooooo ja też o tym marze by wznowili B3 ooooo , i tak sobie pomyślałem że mógł by to być kolejny sukces dla Audi - robić B3 oczywiście do środka nowy silnik :)
Jestem pewiem że był by to sukces bo nikt inny jeszcze na coś takiego nie wpadł , do tego odpowiednia reklama , odpowiednia cena ajjjj od razu bym zbierał kasę na coś takiego
Audi słynie z zaskakiwania (diesel w wyścigówce)
A teraz do auta - czerwony mmm bardzo ładny
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kokolino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3371
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:39
Imię: Radosław
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kokolino » 24 sty 2008, 07:06

Ładnie dopieszczona niuńka jeszcze jakiś ładny felunek i będzie <ok>

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 24 sty 2008, 08:12

Super :-D

Awatar użytkownika
oli 2.8 v6
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 79
Rejestracja: 12 sie 2007, 16:31
Lokalizacja: Łuków

Post autor: oli 2.8 v6 » 24 sty 2008, 10:56

a tak sory jest jest i właścicielka :lol: wszystkie 3 są ładniutkie <ok> <tance> <bravo> <yes> myśle że kiedyś się poznamy na jakimś spocie :oops:
POZDRO!!!prosto z ŁUKOWA dla wszystkich "AUDIMANIAKÓW" Obrazek

Awatar użytkownika
DYZIO
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1163
Rejestracja: 27 lis 2007, 23:39
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: DYZIO » 24 sty 2008, 13:24

Mmmm piękna !!! Mamy prawie identyczne, mozna powiedziec siostry <ok> No ale włascicielka oczywiście dużo ładniejsza bez porównania <ok>

Awatar użytkownika
Maciejaa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 249
Rejestracja: 16 lis 2007, 14:06
Lokalizacja: Radom

Post autor: Maciejaa » 24 sty 2008, 15:02

:) jest na czym (i na kim) oko zawiesic <ok>
Czarne audi wjezdza na teren, nic nie poradzę jestem szpanerem

Obrazek

Awatar użytkownika
MIODEK
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3818
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:48
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: MIODEK » 24 sty 2008, 15:04

Maciejaa pisze::) jest na czym (i na kim) oko zawiesic <ok>
Z ust mi to wyjełeś <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B4.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga