Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1Z] Wybór alarmu.

ODPOWIEDZ
robertm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 04 gru 2007, 20:52
Lokalizacja: Halinów

[B4 1Z] Wybór alarmu.

Post autor: robertm » 24 paź 2008, 13:42

Witam. Chciałbym w swoim autku zamontować alarm ale nie wiem jaki wybrać, jakie funkcje ma mieć itp no i oczywiście jakiej firmy? Jeżeli możecie coś polecić albo odradzić to będę wdzięczny. Kwota jaką chcę przeznaczyć na zakup to około 150zł.

Proszę stosować się do regulaminu - używać tagi w tytule tematu.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2008, 13:49 przez robertm, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
shellah
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3081
Rejestracja: 08 wrz 2007, 09:08
Imię: Artur
Model: Inny
Nadwozie: Coupe
Silnik: 2.8 AAH+lpg
Lokalizacja: Reading UK

Post autor: shellah » 24 paź 2008, 16:30

Najlepiej kupić ori ale myślę że w kwocie 150 się nie zmieścisz :mrgreen:
Ja mam u siebie założony kompletny wraz z centralnym zamkiem firmy STIG z allegro i powiem,że jestem bardzo miło zaskoczony fukcjonalnością :-D
Oprócz normalnych funkcji posiada jeszcze automatyczne zamykanie po 30 sekundach, odcięcie zapłonu na przycisk lub podłączenie klawiatury, domykanie szyb-2 tonową syrenkę i możliwość regulacji czułości :-P
Jeśli miałbym polecić to właśnie taki bo mam już go ponad rok i jeszcze mnie nie zawiódł <ok>

assai
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 340
Rejestracja: 15 maja 2007, 12:00

Post autor: assai » 25 paź 2008, 18:53

Ja montuję od kilku lat seo,polska produkcja,jakość itd.wszelkie normy i certyfikaty.Radzę szukać w tym kierunku,coś z atestem itd.Co do kasy ,za 150 raczej się nie uda.Pomyśl tylko czy warto teraz oszczędzić a potem znów zapłacić za demontaż i wstawienie drugiego.Sporo chińskich się wywala -niektóre nie chodzą nawet roku.Wybór należy do ciebie,ja stawiałbym raczej na niezawodność niż na bajery(chińskie mają tego mnóstwo),oczywiście jest to moje prywatne zdanie,co kto lubi.
AUDI i wszystko jasne

Awatar użytkownika
Mast26
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 81
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:29
Lokalizacja: ze śląska..

Post autor: Mast26 » 26 paź 2008, 10:56

Tak jak pisze shellah rowiez polecam STIGa tu masz linka naprawe dobre zestawy za rozsadna cene. Coupeta to juz moje trzecie auto w ktorym zalozylem alarm tego producenta (wczesniej w crx i civicu) i nigdy nie bylo zadnych problemow,wszystkie podstawowe funkcje+kilka dodatkowych,czujnik udarowy i ultradzwiekowy przekaznik do odciecia itd. noo i rewelacyjne piloty ;-) naprawde polecam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga