Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Regeneracja nastawników - Tuchola

Tylko spoza Forum, np użytkownicy olx, allego itp!
Zablokowany
Awatar użytkownika
maykel
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2008, 10:01
Lokalizacja: Małopolskie

Regeneracja nastawników - Tuchola

Post autor: maykel » 26 lip 2010, 11:31

Wiem, że regulamin forum nakazuje zamieszczania tematów tylko z pozytywnymi odczuciami co do usługi czy towaru, jednak ja naciągam go świadomie dla przestrogi.

Najpierw trochę się potłumaczę ;-) We wcześniejszym temacie polecałem ta usługę, bo wydawało mi się, ze wszystko jest ok. W aucie przed "naprawą" gaz się zacinał, a po niej już nie. Jednak później, jak euforia minęła, zaczęło mi się wydawać, ze auto trochę przymula w dolnym zakresie obrotów. Dostała wtryski AFN, nowy program, a moje odczucia się nasiliły. Po tym bylem niemal pewny, ze to wina "naprawionego" nastawnika. Gość prawdopodobnie przycina zakres pracy nastawnika po ścieżce. Moja pewność została potwierdzona po wymianie nastawnika na indukcyjny. Teraz auto jeździ rewelacyjnie w całym zakresie obrotów, nie poznaję go. To już koniec mojej historii, wyboistej, kosztownej, aczkolwiek zakończonej pozytywnie :mrgreen:

Przepraszam wszystkich, których wprowadziłem w błąd poprzednim tematem. Przyznam, byłem naiwny, chciałem zaoszczędzić kasę na wymianie nastawnika na nowy czy przekładce na indukcyjny. Nie idźcie tą drogą <ok>,

nastawników potencjometrycznych się nie naprawia

Poniżej dane do gościa, dla przestrogi, unikajcie go:

inż. Wiesław Mrozik

89-500 Tuchola

kniejowa 21

ja to robiłem poza allegro, ale tu link dla zainteresowanych KLIK!
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2012, 14:54 przez maykel, łącznie zmieniany 5 razy.

misiek547
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 218
Rejestracja: 19 maja 2009, 22:29
Lokalizacja: Malbork

Post autor: misiek547 » 05 lut 2011, 20:33

a ja nie polecam pana ponieważ oddałem nastawnik do regeneracji i pan go nie naprawił po zareklamowaniu miał sie pokazac z drugim za 2 -3 dni niestety była cisza zadzwoniłem po tych 3 dniach i pan sie znow umówił ze mna na sobotę na daną godzine no ale pan sie znów nie pojawił kiedy dzwoniłem tego dnia juz po ustalonej godzinie to pan inż. nie odebrał telefonu a kiedy sprubowałem jeszcze raz zadzwonić to telefon był już wyłączony. Tak że skasował mnie 360zl i nie naprawił nastawnika jak dlamnie zwykły naciągacz

Zablokowany

Wróć do „Polecam lub nie spoza forum”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga