Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 All] Po wypadku

Awatar użytkownika
IC69
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 4800
Rejestracja: 05 sty 2007, 22:48
Imię: Irek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: IC69 » 27 gru 2010, 18:24

Panowie, gdyby któryś z Was, jakimś cudem nie czytał Regulaminu tego forum, to pozwolę sobie przytoczyć kilka jego punktów, które notabene zostały tutaj złamane:
1. Masz prawo do posiadania i wyrażania swoich poglądów. Inni mają dokładnie takie samo prawo - szanuj to. Sposób wyrażania swojego zdania świadczy o Tobie - Twoim dobrym wychowaniu lub chamstwie.
3. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety a także zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego. Forum ma służyć wymianie poglądów i informacji, ale w sposób kulturalny i z poszanowaniem odbiorcy. Użytkownicy nieprzestrzegający tej zasady zostaną natychmiastowo usunięci (zbanowani).
4. Prywatnym animozjom dawaj wyraz wyłącznie w listach prywatnych. Nie ma nic bardziej denerwującego i żenującego, niż oglądanie grona publicznie wyzywających się osób. Za złamanie tej zasady użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.
Jeżeli jeszcze raz coś takiego się powtórzy, to będę zmuszony wyciągnąć surowe konsekwencje w stosunku do osób, łamiących zasady tu panujące.

L_O_R_D
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:07
Lokalizacja: wodzisław śląski

Post autor: L_O_R_D » 29 gru 2010, 20:32

A dziś byłem u blacharza który robi mojego kochanego Audi i wam powiem ze mnie zaskoczył na 110% po prostu zostałem bez słowa co na razie zrobił z dachem macie tu fotkę
jeszcze jutro go dokończy

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61f ... 8c92d.html

Co by tu dodać dach w miejscu wgięcia tak go wycis ze dach jest można powiedzieć równy i nie czuć nierówności w dodatku lakier się czyma i niema nigdzie popękany.
a tak to czekam jeszcze na części i na zrobienie tyłu ale zapowiada się bardzo bardzo fajnie.
A tak na boku to jak zrobię moja 80 fajnie to może wybiorę się na zlot na mazury hihi :-P .


A do tych co pisali o złomowaniu bardzo się cieszę ze was nie po słuchałem bo bym zrobił błąd jak nie wiem.


A do klubowiczów z wodzisławia i okolic chciałbym potem pomalować błotnik itp
był by ktoś chętny pisać na PW

Awatar użytkownika
diablo228
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 476
Rejestracja: 10 lis 2009, 06:27
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: diablo228 » 29 gru 2010, 20:47

no i fajnie to masz, a w jakim sensie malowanie ?? szukasz lakiernika czy co ?

L_O_R_D
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:07
Lokalizacja: wodzisław śląski

Post autor: L_O_R_D » 29 gru 2010, 20:57

Nio tak jak by szukam lakiernika który po prostu mi pomalował i nie drogo rozumiesz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga