Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b4 AAH]Nie pali,wywala bezpiecznik 4 itd..

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
shellah
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3081
Rejestracja: 08 wrz 2007, 09:08
Imię: Artur
Model: Inny
Nadwozie: Coupe
Silnik: 2.8 AAH+lpg
Lokalizacja: Reading UK

[b4 AAH]Nie pali,wywala bezpiecznik 4 itd..

Post autor: shellah » 07 lip 2011, 21:35

Witajcie.
Mam problem tego typu że po tych ulewnych deszczach nagle przestały działać 2 biegi wycieraczek ale olałem to i dzisiaj wsiadam do auta i bc nie działa,zegarek,oświetlenie,zapalniczka i radio.Wywala bezp. 4 nie wiedzieć czemu.
Po powrocie z pracy postanowiłem się tym zająć no i zacząłem od wiązek,nic nie byłem w stanie znaleźć więc zacząłem odłączać kolejne urządzenia:radio,zapalniczkę,lampki,klimatronic,pająka aż doszedłem do zegarów..nic nie pomogło i dalej wywalało.Następnie po podpięciu zegarów po odpaleniu auta non stop paliła się kontrolka oleju :-( ciśnienie na zegarach ok :-/
Przypadkiem zwarłem przewody zapalniczki i zgasła więc postanowiłem włożyć bezp 4 i o dziwo nie spalił się:-(
Odszedłem od auta na chwilę a tu dym spod deski :shock: następnie moim oczom ukazały się:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
od czego są te przewody? od radia??
nie wiem już o co kaman :-( auto przestało palić :-( kręce i kręce i nawet nie zaskoczy..
ktoś ma jakieś pomysły?od czego mam jutro zacząć?

[ Dodano: 2011-07-09, 22:22 ]
Dobra nikt nie był w stanie pomóc i sam się z tym uporałem-dzisiaj 7 godzin grzebania,wymiany przewodów,przekaźników doprowadziłem auto do stanu sprzed wystąpienia usterki.
Problem tkwił w spięciu które pojawiło się w lampce i dalej przeszło do radia następnie do pompy paliwa :-/ tyle dłubania że masakra ale najważniejsze że jest ok.
Dzięki tym 19 osobom że przynajmniej zajrzały w temat :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga