Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4] Prośba o pomoc przy montażu sterownika PROXIMA SRPi

ODPOWIEDZ
Koniusek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2012, 20:00
Lokalizacja: Kępice

[B4] Prośba o pomoc przy montażu sterownika PROXIMA SRPi

Post autor: Koniusek » 21 sty 2013, 18:07

Witam. Postanowiłem zamontować do mojej B4 sterownik centralnego z pilota. Wybór padł na Proxime. Centralkę mam już w ręku, ale dołączony do niej schemat jest dla mnie czarną magią. Są trzy przewody do otwierania i trzy od zamykania. Kompletnie nie wiem z czym to zjeść. Dodam, że centralkę chciałbym montować prosto do pompki, aby w razie czego, mieć sterowanie całego samochodu z zamka kierowcy. Daje link do strony producenta ze schematem, który posiadam.
Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.

http://www.proxima.pl/files/manual_119.pdf

[ Dodano: 2013-01-25, 16:02 ]
Dzięki wszystkim za pomoc. Odpowiedzi nie dostałem, choć oczekiwałem, no ale cóż zrobić. Gdyby ktoś szukał info na temat tej centralki, to coś od siebie napisze.
Pomarańczowy zostawiłem niepodłączony, biały na sygnał, żółty do masy, pomarańczowo/czarny niepodłączony, biało/czarny sygnał i żółto/czarny do masy. Gra i huczy jak należy. Pozdro

Awatar użytkownika
paw1131
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 405
Rejestracja: 09 maja 2011, 12:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: paw1131 » 04 lut 2013, 11:10

A jak podłączyłeś siłownik w bagażniku?

alenard
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 9
Rejestracja: 01 wrz 2009, 14:13
Lokalizacja: Biecz

Proxima

Post autor: alenard » 25 mar 2013, 11:02

Jeśli chodzi o montaż sterownika proxima to podłącza się go dokładnie tak samo jak opisał to kolega aldi w temacie https://audi80.pl/b3-b4opis-instalac ... entralnego
Kolory kabli w sterowniku proxima są dokładnie takie same jak w fotostory, które dodał aldi. Ja zamontowałem wg schematu dla zamków pneumatycznych i wszystko działa jak należy. Czas montażu 2 godziny. Pozdrawiam.

BLUE 80B4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 184
Rejestracja: 30 sty 2019, 15:12
Imię: Jakub
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Krzywiń

Post autor: BLUE 80B4 » 17 kwie 2019, 09:38

Potwierdzam zamek bardzo fajny i dziala znakomicie ja podłaczylem do okablowaniabod silownika w drzwiach kierowcy a reszte przeciagnolem do srodka pod deske tak wiec nic niewidac niestety ost padl mi ten silownik i musialem odpiac kostke ale w razie czego moge zamykac od pasaEra kluczykiem jak bateria sie skończy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga