Strona główna

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Felgi Audi 80 OC/AC części audi 80.pl WRC. Części samochodowe SklepOpon.com – opony i felgi Tarcze, hamulce forum audi 80
Felgi i opony
Audi
Kup OC/AC
Części samochodowe
Pompy,
przepływomierze
SklepOpon.com
opony i felgi
Układy hamulcowe Sprawdź VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
[B4 all] Błąd 588 i pytanie o połączenie poduszki powietrz.  
Autor Wiadomość
wasermann 
O Audi 80 wie wszystko

Silnik: 1Z
Nadwozie: Avant
Imię: Maciej

Wysłany: 2009-09-05, 21:15   [B4 all] Błąd 588 i pytanie o połączenie poduszki powietrz.

witam.Mam zbyt dużą rezystancje na zapalniku pod. powietrznej.Błąd skasuje dzis a jutro rano już jest.Poduszkę odkręciłem od kierownicy,kabel spiralny cały wtyczka łaczenia poduchy z kierownicą wyczyszczona.Taki mechanik powiedział mi że może być uszkodzony pierścień pod kierownicą- inaczej mówił że to jest zwijacz taśmy.Podobno to on łaczy się z poduszką.Błąd skasował vagiem jak ja i gdy wracałem do domu najechałem na studzienkę i kontrolka się zapaliła.Na allegro sa takie zwijacze za 110 pln.Pytanie z tego zwijacza wychodzą 3 wiązki,czy faktycznie któraś z nich łączy się z poduszką?jak tak to może gdzieś tam jest luz lub zaśniedzenie.Lub do wymiany.koszt używki 110+20 przesyłka + chcą 50 za przelożenie.Dlatego muszę mieć pewność bo jak już to sobie sam przemienie.

Krzysztof

Nadwozie: Sedan
Silnik: ABK
Napęd: Quattro
Rok: 1993
Skrzynia: Manual
Kliknij tutaj ----------->
Naprawa auta: Tak
Nowe auto?: Nie
Promocja A80: --------->
Zlot Audi80.pl: 2019r
Zmiana oleju 1 rok: Tak
jugo007 
ABK specjalista

Imię: Marek

Wysłany: 2009-09-05, 23:01   

kolego patrzyłem do ksiazki kodów i 588 oznacza uszkodzony zapalnik poduszki powietrznej ja bym sprawdził całe połaczenie od kierownicy po komputer od poduszek na tasme bym nie stawiał bo pisałeś że jak wjedziesz na studzienke to się zapoliła kontrolka taśma w kierownicy pracuje cały czasz więc zaraz by musiało to wyjsć.Ja bym sprawdził połączenia jak nie pomoże podmienił poduszkę do sprawdzenia

wasermann 
O Audi 80 wie wszystko

Imię: Maciej

Wysłany: 2009-09-06, 11:02   

ja tylko odczytuje błąd 588 tak jak jest.Możliwe,że do sprawdzenia jest cała instalacja,ale od momentu kierownicy w dól jest tam tyle kabli i tak pochowane,że ciężko się połapać.Ja mam nadwozie avant i ster.poduch jest w schowku bagażnika po lewej stronie.Dzięki za myśl,ale potrzebuje odpowiedzi czy ta taśma jest połączona z poduchą-ma 3 wiązki?Aaa... i jeżeli gdzieś jest słabe łącze lub coś nie styka to właśnie wyskakuje na błąd 588.

misiekdzwon 

Imię: Piotr

Wysłany: 2009-09-08, 07:15   

Z tego co mi wiadomo to w avancie z tyłu po lewej stronie znajduje się sterownik ABSu, a sterownik Airbagu jest za popielniczką z przodu. :->

Krzysztof

Napęd: Quattro
Rok: 1993
Skrzynia: Manual
Kliknij tutaj ----------->
Naprawa auta: Tak
Nowe auto?: Nie
Promocja A80: --------->
Zlot Audi80.pl: 2019r
Zmiana oleju 1 rok: Tak
bozmek 

Imię: Andrzej

Wysłany: 2014-10-09, 21:53   

Koledzy zaświeciła mi się kontrolka poduszki 588 błąd pow wyłączeniu chwile nie ma nic a jak wlacze kierunkowskaz to zaświeca się kontrolka nie zawsze ale tak zauważyłem.

Odpowiedz do tematu