Strona główna

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Opony samochodowe Audi 80 Opony samochodowe Felgi Audi 80 OC/AC części audi 80.pl WRC. Części samochodowe Tarcze, hamulce forum audi 80
Opony, rabat
Audi 80
Opony
samochodowe
Felgi i opony
Audi
Kup OC/AC
Części samochodowe
Pompy,
przepływomierze
Układy hamulcowe Sprawdź VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
[sprzedawca] UWAGA !!! NIE POLECAM !!! OLX lampki tablicy  
Autor Wiadomość
powolniak

Typ: b4
Imię: Marcin

Wysłany: 2020-03-11, 16:58   [sprzedawca] UWAGA !!! NIE POLECAM !!! OLX lampki tablicy

Sprzedajacy Dawid, na OLX od styczeń 2015, tel. 888100866
Oferował łampki tablicy rejestacyjnej, Hella ,w bardzo ładnym stanie i w dobrej cenie.
Rozmawiałem z chłopakiem, rzeczowy i sympatyczny, straciłem czujność i chociaż proponował wysyłkę za pobraniem, przelałem kasę na konto. Lampek nie dostałem, żadnego dowodu wysyłki też , gdy zaniepokojony poprosiłem o pomoc, kasy nie zwrócił.
Kwota nie była wielka i szat nie bedę darł, ale jednak jestem wkur....ny bo to zwykłe oszustwo było.

Administracja

Nadwozie: Sedan
Silnik: ABK
Napęd: Quattro
Rok: 1993
Skrzynia: Manual
Naprawa auta: Tak
Nowe auto?: Nie
Konto Google: Tak
Zlot Audi80.pl: 2020r
Zmiana oleju 1 rok: Tak
Patrique 
Stary Klubowicz

Silnik: PM
Typ: b3
Nadwozie: Sedan
Imię: Patryk

Wysłany: 2020-03-13, 21:03   

powolniak, q w dzisiejszych czasach nikomu się nie ufa. Takie czasy :| . Dla mnie to trochę mimo wszystko śmieszne, żeby robić kogoś w ciu.....la o parę zł... ale pocieszę Cię, że karma wraca. On Cię wydymał to i pewnie kiedyś jego ktoś kiedyś wydyma , może nawet na grubsze $$ za parę lat bezradny_ . Dla Ciebie teraz advice żeby nigdy nie wysyłać komuś kasy na zaś i o tym olx informuje w regulaminie. Ja nieraz wysłałem z góry nie powiem za jakieś kolumny, procesor gitarowy, ale to akurat powiem szczerze w pewnej grupie sympatyków danej tematyki (kiedy ktoś sam opowiada Ci, że głośniki nieszczególnie spełniły jego oczekiwania odsłuchowe to nieraz sami chcą wysyłać sprzęt bez płacenia :-D ), ale tak jak mówię, wszystko zależy od ludzi. A prawda jest taka, że w branży części samochodowych ciężko o smart sprzedawców - prawdziwych uczciwych gentlemanów muza_

powolniak

Typ: b4
Imię: Marcin

Wysłany: 2020-03-14, 19:34   

Oczywiście masz rację z olx, zaryzykowałem bo kasa nie była duża, ale pisząc, przede wszystkim chciałbym ostrzec ewentualnych chętnych- oryginalne lampki tablicy w dobrym stanie spotyka się rzadko..
Ps - założyłem już ledowe z allegro, barwa ok 5500 K, i wygląda to całkiem dobrze.
Jestem też mile zaskoczony wysoką jakością wykonania tych "chiińskich lampek"

Odpowiedz do tematu