Strona główna

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Opony samochodowe Audi 80 Opony samochodowe Felgi Audi 80 OC/AC części audi 80.pl WRC. Części samochodowe Tarcze, hamulce forum audi 80
Opony, rabat
Audi 80
Opony
samochodowe
Felgi i opony
Audi
Kup OC/AC
Części samochodowe
Pompy,
przepływomierze
Układy hamulcowe Sprawdź VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
TREFNE OGŁOSZENIA - czyli uwaga na tą Audi  
Autor Wiadomość
Leo 
Od zawsze na forum

Silnik: 3B
Typ: coupe
Nadwozie: Coupe Quattro
Imię: Adam

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-04-19, 10:21   

mateo1992 napisał/a:
PieterB napisał/a:
hmm ciekawa teza

No niestety, już w tak wiekowym aucie często ludziom się wydaje że mają, sprzedają igiełke i wystawiają za 5-7 tys. To lepiej jest poszukać blacharsko zadbanego audi i reszte kasy przeznaczyć na zrobienie jej samemu.

ten sam wniosek wysnułem jakiś czas temu, kolega kupił A200 z '88 za 40 koła, do zrobienia było tyle samo, co by było do zrobienia z A200 za 10 koła... a inny znajomy kupił A100 C3 za 5 k, euro , i auto równie dużo ma do zrobienia co seta za 4 kpln... włącznie z naprawą blacharską dupy , i też wszystko dopiero po zakupie wyszło...

[ Dodano: 2019-04-19, 10:22 ]
a jak spróbujesz pokazać wady auta, to się wielce obrażają...

Audi Way of Life!

iiii nowa zabawka Suzuki V-Strom DL1000 :P

Administracja

Nadwozie: Sedan
Silnik: ABK
Napęd: Quattro
Rok: 1993
Skrzynia: Manual
Naprawa auta: Tak
Nowe auto?: Nie
Konto Google: Tak
Zlot Audi80.pl: 2020r
Zmiana oleju 1 rok: Tak
mateo1992 
Audi 80 Maniak

Typ: b4
Imię: Mateusz

Wysłany: 2019-04-19, 11:20   

Popatrzcie się sami, co prawda to forum audi ale dokładnie taki sam model z takim silnikiem i rocznikiem miałem ja.
Tylko, że moje było w ładnym kolorze stahtblau a tu zwykły srebrny wyposażenie praktycznie takie samo jak moje oprócz tego że ja miałem jasną,skórzaną tapicerke i boczki.
https://www.otomoto.pl/of...-ID6BQ7wV.html?
Ktoś na siłę chciał zrobić ze starego nowe i teraz sprzedaje po cenie 3x wyższej niż rynkowa ze słabym silnikiem :D
Jakby ktoś nie wiedział ten model, rocznik, silnik jest zadbany warty okolo 8 tys. zł.
Fakt, właściciel tutaj nieźle doinwestował w ten samochód ale chyba nie zdaje sobie sprawy że nikt mu za to nie zwróci.

PieterB 

Imię: Piotr

Wysłany: 2019-04-19, 13:50   

mateo1992, teraz to troszku sam sobie zaprzeczasz. Bo teraz piszesz że trzeba dać 5 I jeszcze dołożyć. Fakt jest też taki że cena nie zawsze odzwierciedla stan ale też nie można mówić tak że za 2 kupisz lepsze auto niż za 10.

...a tak w ogóle to dżentelmeni nie rozmawiają o Topranie ;) - miron72

mateo1992 
Audi 80 Maniak

Imię: Mateusz

Wysłany: 2019-04-19, 13:59   

PieterB napisał/a:
Fakt jest też taki że cena nie zawsze odzwierciedla stan ale też nie można mówić tak że za 2 kupisz lepsze auto niż za 10.

Nie ma reguły. Jak kupisz za mniejsze pieniądze to masz więcej kasy na remont. Oczywiście dobra blacha to podstawa, reszte się ogarnie i przynajmniej wiesz co masz.

Administracja

Napęd: Quattro
Rok: 1993
Skrzynia: Manual
Naprawa auta: Tak
Nowe auto?: Nie
Konto Google: Tak
Zlot Audi80.pl: 2020r
Zmiana oleju 1 rok: Tak
adamze27 

Silnik: ABT
Imię: Adam

Wysłany: 2019-04-19, 18:00   

PieterB napisał/a:
Fakt jest też taki że cena nie zawsze odzwierciedla stan

dokładnie tak jest,czasami cena jest wyobraźnią sprzedającego któremu marzy się wielka kasa dokuczacz_ czasami trafisz zaniedbana sztukę która dobrze rokuje za 2-3 tys,a czasami kibel za 5 tys..sprzedajacy czasami nie kumają praw rynku,wołać dużo można za fajny motor i bogate wnętrze a nie za biede z małym silnikiem

h/k 
Rodem z Inglostadt

Nadwozie: Avant
Imię: Łukasz

Wysłany: 2019-04-22, 12:59   

Cytat:
wołać dużo można za fajny motor i bogate wnętrze a nie za biede z małym silniki

Dużo to znaczy ile? A wersja to nie wszystko. Można za grosze kupić wypas i robić przy nim bez końca.

Sądzę, że jak dobrze się kolega rozejrzy w Niemczech to za ładnego golasa ABT będzie cena ok. 2 tys. euro, a za coś już lepiej wyposażonego i ABK wzwyż to z 3 tys. Dodaj do tego koszty sprowadzenia i wyprawkę + porządne LPG to... cena wyjdzie niemała. Niemcy niechętnie się pozbywają ładnych Audi, a i nawet te nie zdewastowane po 800-1000 euro z nalotem 300-400 tys. km szybko znajdują nabywców. :-) A potem w Polsce przebieg "korygowany" i wystawiają czasem za Bóg wie ile. Oczywiście nie musi to być reguła, ale często tak jest. Mam w rodzinie osobę, co czasem sprowadza prywatnie komuś auta i wytłumaczyła mi co, jak.

Szanuj swoją Osiemdziesiątkę - ich już nie przybędzie...

Krzysiek 84 

Silnik: 1Z
Imię: Krzysiek

Wysłany: 2020-02-15, 13:33   

https://www.olx.pl/oferta...D5-IDDEmcP.html

Jak ktoś ma zamiar wybrać się po ten egzemplarz , to niech nie fatyguje się.
Lewa strona odmalowana , ale tak bez przyłożenia się , tylko aby na szybko , listwy dolne drzwi zdeformowane , kierunkowskazy przednie depo wstawione na sztuke bez spasowania , tylni prawy kierunkowskaz zamiennik i spora szpara jest , reling lewy na końcu dachu odstaje od karoserii i lata luźno jakby jakaś nakrętka odkręciła się .
Juz nawet nie otwierałem drzwi i komory silnika , tylko odpuściłem te auto.
Cena 5500 , więc jakoś w miare powinno wyglądać te auto , a niczym nie odstaje od tych o połowę tańszych , tylko wizualne przygotowane na handel , żeby błyszczało się.

Cichociemny Zetor

Jak B4 to tylko w TDI.

[ Avant TDI ] jako auto do codziennego użytkowania

Odpowiedz do tematu