Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Sprzedawca] Nie polecam sprzedawcy z OLX.PL, Kielce

Tylko spoza Forum, np użytkownicy olx, allego itp!
ODPOWIEDZ
bigben
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 74
Rejestracja: 08 sie 2011, 20:18

[Sprzedawca] Nie polecam sprzedawcy z OLX.PL, Kielce

Post autor: bigben » 18 sie 2015, 20:54

Cześć,
Chciałbym przestrzec forumowiczów przed sprzedawcą części do Audi z Kielc.

Obrazek

Kupowałem u niego dużo części (drzwi, błotniki, tapicerka, i kilka detali). Całość wyszła ok. 1200zł. Ponieważ szukałem blach w kolorze nadwozia, zdecydowałem się na zakup części droższych niż u innych sprzedawców z myślą że nie będę musiał wydawać na lakiernika. Z rozmowy telefonicznej wyszło że błotniki są idealne, kilka rysek, normalka. Drzwi od kierowcy igła, od pasażera mała plamka rdzy pod listwą nad progową. Stwierdziłem, że takie wady są do przełknięcia i poprosiłem o wysyłkę najpierw tych gorszych części czyli drzwi z rdzą oraz dobre zabezpieczenie paczki. Na drugi dzień kurier przywozi dwa błotniki, owinięte streczem i cienkim kartonem (miały być drzwi). Po otwarciu ukazały się takie wady (ogromny wgniot przed lampą oraz przetarcie koło maski na prawie całej długości i grube rysy zamalowane innym kolorem).

Następnie dotarła tapicerka. Przedni lewy boczek nie ma 4 uchwytów, prawy nie ma żadnego. Tłumaczenie sprzedawcy, że jak się przykręci to będzie trzymać jest śmieszne. Tapicerka była zapakowana tak że rogi zostały poprzecierane.

Obrazek

Wrzucam zdjęcia drzwi rzekomo, z plamką rdzy pod listwą (już oczyszczone z rdzy).
Tylne.

Obrazek

Przednie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Generalnie nie ma części aby nie była uszkodzona, i zgadzała się z zapewnianiami sprzedającego.


Obrazek

Błotniki...

Nie polecam człowieka, poza tym że zupełnie nie potrafi pakować części, to albo jest ślepy że nie widzi wad, albo wciska bubel o zawyżonej cenie.

Awatar użytkownika
szymon_xd2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 247
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:07
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: szymon_xd2 » 19 sie 2015, 20:46

wina jest po obu stronach . dlaczego ?
I - to jest OLX.pl a nie allegro.
olx serwis z ogloszeniami a nie tak jak allegro portal aukcyjny czy jak to tam inaczej sie zwie
na olx zwrotów nie ma
II - sprzedawca jest H\/JEM - niestety. jak takie rzeczy sprzedaje . a twiedził ze stan igiełka
III - robiłes kuzwa zakupy na prawie 1200 zł i nie zawachałes sie ze to jest olx i ze moze cos pojsc nie tak ? Że sprzedajacy delikatnie mówiac leci w kulki ? kuzwa ... musisz chyba byc bogaty jak ryzykujesz na olx...
drobne rzeczy owszem ale nie takie cuda ... ewentualnie pobranie !!!
Admini soryy za te delikatne wulgaryzmy ale inaczej się nie da :)
Był bosch - Jest juz pierburg :D
Pompa Afn&11, Ecu 16 Bit +Soft by KOSTRZ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam lub nie spoza forum”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga